Çözüm Kalıp

Çözüm Kalıp, 2001 yılında Rami Apek Üretmen iş merkezi, Topçular, Eyüp, İstanbul, adresinde Muhammed Ali Özcan tarafından Endüstriyel plastik enjeksiyon kalıp imalatı yapmak üzere kurulmuştur. Çözüm Kalıp 800 M2 kapalı alana sahip olan imalathanesinde kısa zamanda plastik mamul üreticilerinin yerli kalıp tedarikçisi olma başarısını göstermiştir. Şimdiye kadar, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma, motor, buzdolabı, diğer elektrikli ev aletleri klima gibi ürünlerin plastik kalıplarında özellikle görüntü parçalarında tercih edilen az sayıda firma içinde yer almıştır.

Türkiye?de Plastik Enjeksiyon Kalıbı alanında, kalitemiz, kapasitemiz, uzman kadromuz ve teknolojik ile yeterliliğimiz ile az sayıda firma arasında yer almaktayız. Kalite ve üretim standartlarımızı sürekli yükselterek 2013 yılında 800 m² kapalı alanda, 35 kişilik uzman kadromuz ve son teknoloji tezgâh parkurumuz ile yılda 200 ün üzerinde yüksek nitelikli Plastik Enjeksiyon Kalıbı üretim kapasitesine ulaşmış bulunuyoruz.

Üretim anlayışımızda, müşteri memnuniyetini en önemli kazancımız bildik, reklam stratejimizi müşterileri memnuniyetinden doğan referanslarımız olarak belirledik. Geldiğimiz noktada firmamızın geleceğine umutla bakıyor ve Çözüm kalıbı uluslar arası bir firma yapma yolunda kararlılıkla yürüyoruz.