Image
Image
Image
Image
Image
Image
Er-El Kalıp

Image Firmamız; 1989 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden itibaren ER-EL ismi; Bağlama Ekipmanlarında güven ve kalitenin simgesi olmuştur. Her geçen yılda mevcut kapasitesini geliştirmekle birlikte, toplam istihdamı artan bir çizgi göstermiştir. 1998 yılı sonrası Bağlama Ekipmanları konusunda ürün çeşitliliğini hızlandırmıştır. AR-GE faaliyetlerine büyük önem veren ER-EL; ürün çeşidini her geçen yıl artırarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. 2004 yılında ise; ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini kurarak var olan kaliteyi belgelendirmiştir.Akabinde ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi , OHSAS 18001 : 2007 İşçi Sağlığı Yönetimi ve 90413 no'u CE sertfikasına uygun üretim yapmaktadır.

Bugün itibari ile (iş parçası) Bağlama ve İşleme ekipmanlarında 3000'i aşan ürün çeşidi ile konusunda lider ve üretici firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Tabi ki ürün çeşitliliği işin bir kısmı. Asıl önemli olan; sağlanan GÜVENİLİRLİK ve KALİTEYİ sürdürebilir olmak.

ER-EL 3000'in üzerinde ürün çeşidi içeren hemen teslim mamul stoku sevkiyata hazırdır. Firmamız; günümüzün en önemli değeri zamandır felsefesiyle, güçlü stokumuzla müşteri memnuniyetini önemsemektedir.

Standart üretimlerimiz dışında proje bazlı fikstür imalatamız da mevcuttur.Sanayimizin güzide firmalarında , başta Savunma & Uzay Sanayi , Otomotiv , Beyaz Eşya , Ağır Makina ve Silah Sanayi sektörlerine fikstür üretimlerimiz vardır.

ER-EL bu gün itibariyle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 24'den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

ER-EL; dinamik ve uzman kadrosu ile gerek standart, gerek proje bazlı; talebe uygun çözümlerle, müşteri memnuniyeti için üstün performans ile çalışmaktadır.

Siz değerli müşterimize ER-EL'e olan güveninizden dolayı teşekkür eder, uzun yıllar güven içinde çalışmak dileği ile...

Saygılarımızla;

ER-EL Yönetimi