Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ata Kalıp

Image 1991 yılında kurulan ATA KALIP; ?kalıp = yenilik? düşüncesini temel alarak, profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ekibi, en son teknolojiye sahip makine donanımıyla kalıp imalatı gerçekleştirmektedir. Kendisini sürekli geliştirmesi, yeniliklerdeki öncü rolü, dinamizmi, hızlı ve kaliteli imalatlarıyla, birçok önemli projede müşterilerinin çözüm ortağıdır.

Ata Kalıp tasarım ve imalatta toplam kaliteyi ve dolayısıyla ürettiği kalıplar ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Politikamız, kaliteli ürün ve zamanında teslimattır.

Tasarım ve imalatta en yüksek kaliteyi hedefleyerek, estetik kriterlerine uygun; en kısa sürede ve daha az maliyeti düşünerek, proje ve imalat organizasyonlarını başarıyla gerçekleştirmiştir.

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sertifikamız ile amacımız; sürekli yenilik ve gelişim anlayışıyla firmamızı ve sektör standartlarını hep daha ileriye taşımaktır. Teknolojiye yaptığı yatırımlar ile kaliteli ve hızlı teslimatı öncü edinen Ata Kalıp; 7 gün / 24 saat kesintisiz hizmetin, yılda minimum 250 adet kalıp üretiminin ve başarılı pek çok projeye imza atmanın haklı gururunu taşımaktadır.